5 tipů, jak se víc líbit

Určitě to znáte. Stojíte před zrcadlem, zkoušíte si různé šperky a hledáte odpověď. V kterých budu krásnější? V kterých se budu víc líbit. Za které mě ostatní ženy budou nenávidět a okatě mnou pohrdat, protože mi to prostě víc sekne. Klíč jak všem ukázat, že jste ta nejkrásnější, vám prozradíme v tomto textu.

 

1. tip

Nikdy nevybírejte šperky v plné róbě. Nezkoušejte si je v šatech, které si vezmete do společnosti. Možná je tento tip odvážný, ale 100% účinný. Ten správný šperk zkoušejte nahá. Vždycky nahá. Protože jedině tak naleznete jeho pravé kouzlo. A víte v čem spočívá? Jakmile přestanete sekat očima po své nahotě, ale upřete zrak na šperk, prostě jej skutečně uvidíte. Zkuste to, záruka spokojenosti a dobrého výběru.

 

2. tip

Nikdy nezkoušejte šperky nalíčená. To nejvíc platí pro náušnice a pro náhrdelníky. Trik je v tom, že s nalíčením trochu zanikne výraznost šperku. A to rozhodně není vaším cílem. Jakmile naleznete ten správný šperk, nic nebrání tomu, abyste se nalíčily. Protože pak bude šperk zářit s vámi. Pro jiné oči. Pokud byste byly nalíčené, budete hledat chyby nejen na šperku, ale i v líčení. A zase tím snížíte možnost najít ten nejlepší a nejvhodnější šperk.

 

3. tip

Nikdy, opravdu nikdy neporovnávejte to, jak vám to sluší, s nějakými modelkami v magazínech. Slušet vám to nebude. Budete ve vlastních očích tlustá, ošklivá, neatraktivní. A víte čím to je? Vaše tělo nikdo v reálném životě ve Photoshopu neupravil a upravovat nebude. Modelky dokážou být krásné, nádherné, jen když jim k tomu pomůže ajťák s grafickým programem. Tu něco ubere, tady dokreslí, tam přidá. Vy nejste a nebude falešně krásná. Vy budete přirozeně nádherná.

 

4. tip

Máte doma muže a chcete se ho zeptat jestli vám to sluší? Neptejte se ho. Radši ho vyžeňte z bytu. Přítomnost muže rozptyluje. A tím se zhorší váš výběr i úsudek. A je vždycky lepší přijít jako královna do náruče svého vyvoleného. Nenechat ho sledovat, jak se na obličej, který důvěrně zná, ta královna maluje a dodělává. Nechte ho, aby mu klesla čelist úžasem, ne nudou.

 

5. tip

Berte vše s humorem. Pokud máte doma jedny náušnice, není z čeho vybírat. Ale ani nad čím se trápit. Anebo je načase ukázat muži, kde je jeho místo. U pokladny obchodu se šperky. Na co jiného bychom ty muže ještě mohly potřebovat? Mám pocit, že na nic.

 

Nesnažte se hledat krásu v magazínech. Ta opravdová krása je v zrcadle. Když se do něj zahledíte a tu krásu tam najdete. Zamilujte se do sebe. Vy víte, že to s sebou nese samé výhody. Jste krásná. Ne, není to falešné lichocení. Pokud čtete tento článek, tak víte, že jste krásná a chcete víc. Chcete být nejkrásnější. Tak do toho! A můžete začít s našimi šperky se Swarovski krystaly.

 
Evolution Group

+420 483 313 122
+420 774 313 122
evolutiongroup1

Sledování zásilek
Zadejte číslo balíku:

Akce a informace na email
Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu na email?:

EVOLUTION GROUP CZ s.r.o. - Eshop výrobce krystalových stříbrných šperků se SWAROVSKI krystaly a bižuterie. Made with Swarovski crystals.

VISA MasterCard GoPay PayPal
X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací