Co takhle Swarovski?

Když jsou děvčata malá, jejich snem je zpravidla poník. Říká se to. Většinou dostanou plyšového. Ustájení živého by bylo ve městě trochu problematické. Musí se s tím spokojit. Nedá se nic dělat. Když trochu povyrostou, povyrostou i jejich přání. Teď už nechtějí poníka, chtějí se líbit. A to hodně. A nejlépe všem.

Co pro osmnáctiletou holku? Šperk se Swarovski elements je skvělý dárek k maturitě.

V osmnácti letech se skládá zkouška dospělosti. Maturita tluče na dveře. Všichni se snaží do hlavy nacpat co nejvíc informací, aby přechod na vysokou školu byl plynulý a bezbolestný. Maturitní komise vypadá nenaladěně. Ale tak ona vypadá v očích zkoušeného vždycky. A u školy čekáte Vy. Ať už jste přítel dívky, její kamarádka na život a na smrt nebo její rodiče. Co máte připravené jako dárek? Dárek, kterým chcete dívku odměnit za zvládnuté zkoušky? Ne, ne, s poníkem byste tomu dali. Toho radši nechce v dívčiných nesplněných snech.

Dárek od nás to jistí

Šperk se Swarovski komponenty je dárek, který ocení každá žena. Prostě každá. Protože každá se chce líbit. S tím je nutno počítat. A my přitom nabízíme celou škálu šperků, které uspokojí vkus i té nejnáročnější mladé ženy. Náhrdelníky, některé decentní, s malým, ale nádherným šperkem. Nebo výrazné šperky, které budou oslňovat už na několik metrů. Náušnice, které zvýrazní dívčinu ladnou šíji. Nebo je mladá žena trochu divočejší, vyznává nespoutanost a adrenalinem prosycený život? Uděláte jí radost tím, co jí nejvíce padne. Maturita je životní mezník a Vy prostě musíte mladou ženu uctít něčím, co jí nadchne.

Co si zapamatuje

Začíná život, který na ní bude klást nároky. Konec bezstarostného dětství, zodpovědnost, kariéra, celá budoucnost prozářená úspěchy i zklamáním. A Vy ji v okamžiku těžkých zkoušek řeknete prosté – miluji Tě a vážím si Tě a jsem s Tebou. Jsem tu pro Tebe. A právě to ona potřebuje slyšet, vidět a pocítit. Neupírejte jí lásku.

Evolution Group

+420 483 313 122
+420 774 313 122
evolutiongroup1

Sledování zásilek
Zadejte číslo balíku:

Akce a informace na email
Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu na email?:

EVOLUTION GROUP CZ s.r.o. - Eshop výrobce krystalových stříbrných šperků se SWAROVSKI krystaly a bižuterie. Made with Swarovski crystals.

VISA MasterCard GoPay PayPal
X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací