Jak poznat šperky s originál komponenty Swarovski krystaly?

Popravdě těžce. Především je potřeba rozdělit šperky na ty, které jsou vyráběné přímo společností Swarovski, a ty, které vyrábí nějaká jiná šperkařská firma a používá pouze komponenty Swarovski Crystallized TM. Další variantou je pak šperkařská firma, která používá komponenty od jiné společnosti než Swarovski.

Originální šperky od firmy Swarovski poznáte podle vyražené labutě - loga firmy Swarovski. Takové šperky zakoupíte pouze ve firemních prodejnách, čemuž odpovídá i jejich cena. 

Pokud chcete krásné a kvalitní křištálové šperky se Swarovski krystaly a nechcete za ně platit vysokou částku, je tady další možnost.

Klenotnické firmy, které mají certifikát od společnosti Swarovski rovněž vyrábějí šperky, které obsahují originální Swarovski komponenty, ale jsou za podstatně nižší ceny než originální Swarovski šperky. 

Pro laika je těžké poznat, zda se jedná o originální Swarovski krystaly, a proto každá firma, která má smlouvu se společností Swarovski, dává ke svým výrobkům certifikát s hologramem dokazující pravost krystalů. Při nákupu šperků, a je jedno zda v kamenné prodejně nebo na internetu, žádejte tedy od prodejce certifikát dokazující pravost komponentů.

Možná Vás bude zajímat i historie firmy Swarovski a něco o výrobě a použité povrchové úpravě krystalů Swarovski, která jim zajišťuje mimořádný lesk. Jistě není bez  zajímavosti, že výroba křištálů (šatonů) se vyvinula z výroby olověných ověsů  křištálových lustrů, která má v Čechách velkou tradici.

Dále:

Jak se vyrábí Swarovski krystaly a jejich povrchová úprava

Sperky se Swarovski elements

Rhodiované stříbro

 

Evolution Group

+420 483 313 122
+420 774 313 122
evolutiongroup1

Sledování zásilek
Zadejte číslo balíku:

Akce a informace na email
Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu na email?:

EVOLUTION GROUP CZ s.r.o. - Eshop výrobce krystalových stříbrných šperků se SWAROVSKI krystaly a bižuterie. Made with Swarovski crystals.

VISA MasterCard GoPay PayPal
X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací