Nakupte ještě za  Kč
a získáte dopravu zdarma
Skvělé! Získáváte
DOPRAVU ZDARMA

Dárek za maturituZNÁTE SWAROVSKI KRYSTALY?

Když jsou děvčata malá, jejich snem je zpravidla poník. Říká se to. Většinou dostanou plyšového. Ustájení živého by bylo ve městě trochu problematické. Musí se s tím spokojit. Nedá se nic dělat. Když trochu povyrostou, povyrostou i jejich přání. Teď už nechtějí poníka, chtějí se líbit. A to hodně. A nejlépe všem.


CO PRO OSMNÁCTILETOU DÍVKU?

V osmnácti letech se skládá zkouška dospělosti. Maturita tluče na dveře. Všichni se snaží do hlavy nacpat co nejvíc informací, aby přechod na vysokou školu byl plynulý a bezbolestný. Maturitní komise vypadá nenaladěně. Ale tak ona vypadá v očích zkoušeného vždycky. A u školy čekáte Vy. Ať už jste přítel dívky, její kamarádka na život a na smrt nebo její rodiče. Co máte připravené jako dárek? Dárek, kterým chcete dívku odměnit za zvládnuté zkoušky? Ne, ne, s poníkem byste tomu dali. Toho radši nechce v dívčiných nesplněných snech. Za to určitě potěší perlové šperky, z pravých perel


DÁREK OD NÁS MÁ TRVALOU HODNOTU

Šperk se Swarovski komponenty je dárek, který ocení každá žena. Prostě každá. Protože každá se chce líbit. S tím je nutno počítat. A my přitom nabízíme celou škálu šperků, které uspokojí vkus i té nejnáročnější mladé ženy. Náhrdelníky, některé decentní, s malým, ale nádherným šperkem. Nebo výrazné šperky, které budou oslňovat už na několik metrů. Náušnice, které zvýrazní dívčinu ladnou šíji. Nebo je mladá žena trochu divočejší, vyznává nespoutanost a adrenalinem prosycený život? Uděláte jí radost tím, co jí nejvíce padne. Maturita je životní mezník a Vy prostě musíte mladou ženu uctít něčím, co jí nadchne.

CO SI ZAPAMATUJE

Začíná život, který na ní bude klást nároky. Konec bezstarostného dětství, zodpovědnost, kariéra, celá budoucnost prozářená úspěchy i zklamáním. A Vy ji v okamžiku těžkých zkoušek řeknete prosté – miluji Tě a vážím si Tě a jsem s Tebou. Jsem tu pro Tebe. A právě to ona potřebuje slyšet, vidět a pocítit. Neupírejte jí lásku.

Podobné články:
Tip na dárek K Vánocům

Nevíte kde začít? Doporučujeme

Přihlaste se k odběru
speciálních akcí a novinek

Přihlásit    
Přidejte se k nám

 EvolutionGroup na trhu od roku 1994

Způsoby platby a doručení | Šperky se Swarovski elements