777 618 166 Přihlásit se
Košík je prázdný {{ pocetPolozek }} ks    {{ suma }} Kč

SWAROVSKI KRYSTALY ZÁŘÍ SVOU JEDINEČNOSTÍ

Jen máloco potěší ženskou duši tak, jako to, co dokáží šperky. Představují perfektní dárek. Právě krystaly Swarovski splní ženskou touhu po krásných ozdobách, které se blýskají na všechny strany a třpytí v tisící odlescích.

JAKÝ DÁREK PRO MATURANTKU?

Na spoustu dívek čeká v osmnácti letech velký mezník. Nejen, že se stávají dospělými ženami, ale ještě musí složit zkoušku dospělosti – maturitu. Díky tomu se maturantka dostane k dalším významným událostem, jako jsou přijímací zkoušky na vysokou školu, pracovní pohovory nebo pracovní jednání. Při všech těchto příležitostech musí být dokonale upravená. S tím jí pomůžou i vhodné šperky. A co je lepší, než mít připomínku prvního velkého úspěchu a zároveň krásný šperk hned po ruce? Vyberte si z naší nabídky šperků třeba se Swarovski komponenty a užijte si radost z toho, jak vaše maturantka zazáří.
Dárek za maturitu - nádherný stříbrný šperk


VĚNUJTE OPRAVDU HODNOTNÝ DÁREK

Chcete-li osmnáctileté dívce darovat něco hodnotného, nemusíte se uchylovat k nudným obálkám s penězi nebo nejisté volbě šatů, které rychle vyjdou z módy. Stříbrné šperky v sobě totiž nesou hodnotu a zároveň dokáží podtrhnout půvabné dívčí rysy. Zapátrejte, jestli už nějaké šperky nosí a vy tak doplníte sbírku, nebo jestli máte pořídit zásadní kus, od kterého se bude odvíjet její další směřování. Vídáte dívku častěji s náušnicemi, náramkem nebo náhrdelníkem – pak je vaše volba jasná.  Nezapomeňte se ujistit, jestli má raději kovy do žluta (zlaté) nebo bíla (stříbrné).

U nás si vyberete kousky z pravého stříbra i kvalitní bižuterii. Doplňují je jedinečné Swarovski krystaly, které se díky své výrobě pyšní nejvyššími odlesky a třpytivostí mezi ostatními krystaly. Můžete vybrat barevnou kombinaci podle dívčiných očí nebo oblíbené barvy. Jistou volbu zaručují čiré krystaly, které jdou sladit se vším.

 

KLASICKÉ PERLY JSOU SÁZKOU NA JISTOTU

Tradičním stylem také nemůžete nikdy nic pokazit. Stačí zvolit některý z klasických kusů, které představují  perlové šperky. Jejich krása spočívá v přirozené čistotě pravých perel, které dokáží vkusně doplnit každé oblečení. Perly zůstávají v oblibě napříč časem a vyjímají se jak v decentním provedení samostatných perel nebo v bohatější kombinaci s drahými kameny. U nás si můžete vybírat šperky z obou těchto variant.

 

VZPOMÍNKY PŘI KAŽDÉM POHLEDU

Ať už se vaše maturantka setká v životě s čímkoli, se šperkem od nás za maturitu si můžete být jistí, že si tento příjemný moment bude nosit stále s sebou. Kdykoli si nasadí prsten, náušnice nebo řetízek, který jí darujete, s láskou si vzpomene i na vás. Nádherné šperky jí budou po dlouhá léta připomínat vaši podporu.

Podobné články:

Jak se vyrábí Swarovski krystaly a jejich povrchová úprava
Jak poznat šperky se Swarovski krystaly
Jak vznikly křišťály Swarovski
Jak určit velikost prstenu
Dárek k maturitě
Návod na povedený Valentýn
Dětské náušničky krůček po krůčku  

Kup teď

Inspirace pro Vás

Výhody

Proč si vybrat naše šperky

 • ŠPERKY Z RHODIOVANÉHO STŘIBRA s originál krystaly Swarovski
 • DÁRKOVÉ KRABIČKY
  u dámských stříbrných šperků zdarma
 • CERTIFIKÁT
  pravosti originál Swarovski krystalů
 • DOPRAVA ZDARMA
  při nákupu nad 799 Kč a platbě předem
 • DÁREK
  při objednávce
  nad 1500 Kč

Sledujte nás