Košík je prázdný {{ pocetPolozek }} ks    {{ suma }} Kč
EvolutionGroup.cz   Manuál pro povedený Valentýn

Manuál pro povedený Valentýn

Pánové, pokud vánoční dárek pro vaši drahou polovičku nedopadl zrovna na jedničku, nezoufejte. Už nemá cenu se v tom dále šťourat. Před vámi totiž leží příležitost k nápravě. Ve středu 14. února se slaví svátek svatého Valentýna, tedy příležitost pro vás. Nenechte se ničím zaskočit a připravte se na něj s dostatečným předstihem. Víme, čím zaručeně potěšíte. Připravili jsme pro vás manuál pro povedený Valentýn.  

Slavit nebo neslavit den svatého Valentýna?  

Jistě víte, že den sv. Valentýna dělí lidi na dva hlavní tábory. Na ty, kteří svátek neslaví: protože jde vlastně o americký svátek a projevovat lásku by se mělo každý den a ne jen 14. února a na ty, kteří den sv. Valentýna berou jako dobrou příležitost vnést do svého vztahu o něco více romantiky než obvykle, hýčkat se, mazlit se, obdarovávat se. Asi zde nemusíme zmiňovat, do jakého tábora byste měli zapadnout, pokud chcete zůstat na piedestalu obdivu vaší partnerky. Shodit vás z něj může kdejaký partner kamarádky vaší přítelkyně, který si na Valentýna, na rozdíl od vás, vzpomene.  

Tedy krok č. 1 zní - den sv. Valentýna rozhodně slavte.Stříbrný prstýnek s růžovým srdcem je krásný dárek k Valentýnu...

Bez dárku se na sv. Valentýna neobejdete

Když už jste si ujasnili, jak na tom jste, co se slavení amerického svátku zamilovaných týče, s dostatečným předstihem vymyslete a pořiďte vaší přítelkyni, manželce, milence dárek. Ten by měl být roztomilý, osobní a výjimečný. Můžete darovat spodní prádlo, čokoládu či roztomilého plyšáka. Radost uděláte i šperkem. S blížícím se svátkem zamilovaných se to na internetu bude hemžit všelijakými tipy k Valentýnu. Velmi často mezi nimi narazíte právě na šperk. Ten může mít jakoukoliv podobu. Chcete-li se držet tématu, vyberte šperk se symbolem lásky - se srdcem. K němu se samozřejmě neostýchejte koupit květinu či sladkou bonboniéru.

Krok č. 2 tedy je - opravdu sežeňte dárek a sežeňte jej včas.

Na Valentýna si naplánujte jen hromadu lásky

Chcete-li partnerku opravdu potěšit, vyškrtněte z vašeho diáře vše, co by mohlo narušit srdíčkový den sv. Valentýna. To znamená všechny pracovní schůzky po vaší pracovní době, návštěvu tchýně, hlídání sousedova psa. Eliminujte hovory s vašimi kamarády a zamezte všemu, čemu se zamezit dá.

Také se nenechte ničím vyvést z míry. Všechno potřebné pro přípravu výjimečného večera si připravte předem. Zúžíte tak katastrofy, které by se mohly stát. Jako třeba, že vám drogerii zavřou dřív, než si stačíte koupit kondomy či smyslnou vůni do koupele.

Krok č. 3 tedy zní - buďte připraveni.

Obraťte se na spolehlivého parťáka

Ač obtížněji se to může zdát, na přípravu dokonalého Valentýna nemusíte být sami. Můžete se obrátit na dobrého kamaráda, který vám zaskočí pro objednaný dort, můžete poprosit vaši maminku, ať vám pohlídá vaše ratolesti, můžete zakoupit dárek u společnosti, u které dostanete řadu záruk. Jí je společnost EVOLUTION GROUP.CZ - český výrobce stříbrných šperků. A důvod? 

 • Získáte dobrý poměr ceny a kvality,
 • budete mít možnost bezplatně šperk vyměnit do 60 dní,
 • při nákupu nad 1500 Kč dostanete dárek navíc,
 • spolu se šperkem získáte i certifikát pravosti,
 • šperk vám zabalí do krásné dárkové krabičky,
 • získáte výhodu bezplatné opravy šperků včetně výměny kamene.

Krok č. 4 tedy zní, mějte kolem sebe spolehlivé lidi.

A co vy? Už se na svátek sv. Valentýna chystáte? S naším manuálem dokážete připravit nezapomenutelného Valentýna. Stačí se dobře připravit, ujasnit si myšlenky, koupit dárek a obklopit se spolehlivými lidmi.

Tipy na dárky k Valentýnu

Další články:

Jak se vyrábí Swarovski krystaly a jejich povrchová úprava
Jak poznat šperky se Swarovski krystaly
Jak vznikly křišťály Swarovski
Jak určit velikost prstenu
Dárek k maturitě
Návod na povedený Valentýn
 
98%
zákazníků nás doporučuje na základě recenzí portálu Heureka.cz
 • Rychlost dodání, kvalita zboží.
  Ověřený zákazník
  03.10.2022
 • Velmi rychlá zpětná vazba
  Luxusně zabaleno.
  Přijatelná cena za doručení.
  Ověřený zákazník
  03.10.2022
 • velký výběr
  skvělé slevové akce
  kvalitní zpracování
  rychlé doručení
  pro alergika výhoda rhodiovaných šperků, nic nečerná, nic mi nevadí na kůži
  Ověřený zákazník
  27.09.2022

Kup teď

Inspirace pro Vás

Sledujte nás