Nakupte ještě za  Kč
a získáte dopravu zdarma
Skvělé! Získáváte
DOPRAVU ZDARMA

O Evolution GroupO NÁS

Naše společnost je český výrobce stříbrných šperků a bižuterie dekorovaných krystaly SWAROVSKI krystaly. Spolupracujeme jak s velkoobchody, tak i maloobchodními prodejnami. Na našich internetových stránkách naleznete bohatou nabídku originálních a  krásných stříbrných šperků se SWAROVSKI® krystaly za dostupné ceny. 
 

NÁUŠNICE

Toužíte po náušnicích jako z pohádky? Navštivte neuvěřitelně pestrou sekci náušnic a vyberte si štrasové křištálové naušnice, které dodají glanc Vašemu účesu a zvýrazní půvab Vaší tváře. U náušnic oceníte, že všechny krystalové klenoty jsou vyráběny z velmi kvalitního rhodiovaného stříbra. Díky tomu se nemusíte obávat nežádoucích alergických reakcí.


PŘÍVĚSKY

Přívěskem vykládaným křišťály oživíte nevýrazný řetízek a Váš dekolt získá na kráse. Sekce přívěsků se pyšní jak výraznými trendy či tvary, tak krásnými decentními šperky vhodnými pro společenské události.

PRSTENY

Prsteny tradičně patří k nejoblíbenějším módním doplňkům. Zdůrazňují krásu ženských rukou a často nesou symbolický význam. Když si na prst navléknete některý z prstenů s krystaly Swarovski®, buďte si jistá, že Vaše ruka bude přitahovat pohledy celého okolí.


NÁRAMKY

Nic neupoutá pozornost na hezké a štíhlé zápěstí tolik, jako zajímavý náramek. Také v případě náramků si můžete vybírat z mnoha druhů. Vaše zápěstí může zdobit např. náramek vykládaný drobnými třpytivými krystaly Swarovski®.

NÁKUP ŠPERKŮ

Věříme, že nákup u nás se pro Vás stane nezapomenutelným zážitkem, a že naše šperky Vám přinesou mnoho obdivných pohledů i dlouho po Vašem nákupu!

Nevíte kde začít? Doporučujeme

Přihlaste se k odběru
speciálních akcí a novinek

Přihlásit    
Přidejte se k nám

 EvolutionGroup na trhu od roku 1994

Způsoby platby a doručení | Šperky se Swarovski elements