777 618 166 Přihlásit se
Košík je prázdný {{ pocetPolozek }} ks    {{ suma }} Kč

Zásilka je poškozená
Až vám přepravce předá do rukou balíček, pečlivě ho překontrolujte - balíček, nikoliv přepravce. :) Pokud objevíte jakékoliv poškození, balíček nepřebírejte. 
Balíček vypadal v pořádku, ale zboží je přesto poškozené? Zjistíte-li poškození až po přijetí zásilky, informujte nás o tom neprodleně na telefonním čísle 483 313 122 nebo e-mailem: sales@evolutiongroup.cz - uveďte číslo zásilky a zašlete prosím fotky poškozeného zboží spolu s celou zásilkou. V průvodním dopise popiště závadu, jen potřebujeme vědět, co se stalo. Na dalším postupu se domluvíme, rozhodně vám buď obratem pošleme zboží nové, nebo vrátíme ihned peníze.

Zboží nebylo dodáno kompletní
Udělali jsme chybu a něco chybí? Okamžitě to napravíme! Jen nám dejte do 3 pracovních dnů vědět na telefon 483 313 122 nebo e-mail sales@evolutiongroup.cz a my vám scházející zboží ihned zašleme.
Formulář pro uplatnění reklamace

Produkty vám nevyhovují a zboží chcete vrátit 
Klikli jste nedopatřením na jiný produkt? Nevadí! V tomto i v jakémkoliv jiném případě, kdy s doručenou zásilkou nebo její částí nejste spokojení, stačí do 14 dnů poslat zboží zpět. Jen vás prosíme, šperk nevybalujte z původních obalů.
​​​​​​Odstoupení od smlouvy   

Šperk chcete vyměnit za jiný 
Zakoupili jste prsten, který velikostně nesedí? Nebo jste vybrali náušnice v barvě, kterou obdarovaná nerada? Nic se neděje. Zboží vám rádi vyměníme. Stačí, když nám produkt zašlete zpět spolu s vyplněným formulářem pro výměnu zboží. Jakmile nám balíček dorazí, co nejdříve vám pošleme šperk dle vašeho výběru.
V případě výměny zboží za jiné je účtováno poštovné - 49,- Kč při platbě předem (převodem na účet), 79,- Kč při platbě na dobírku. 
Formulář pro výměnu zboží za jiné           

Adresa pro vrácení zboží
Evolution Group CZ s.r.o.
Dolní náměstí 6
466 01 Jablonec nad Nisou 

Kontakt:
tel.: 483 313 122
mobil: 608 618 166
e-mail: sales@evolutiongroup.cz


Kup teď

Inspirace pro Vás

Výhody

Proč si vybrat naše šperky

Sledujte nás