Košík je prázdný {{ pocetPolozek }} ks    {{ suma }} Kč
EvolutionGroup.cz   Jak poznat šperky Swarovski

Jak poznat šperky Swarovski

Především je potřeba rozdělit šperky na ty, které jsou vyráběné přímo společností Swarovski, a ty, které vyrábí nějaká jiná šperkařská firma (například Evolution Group) a používá pouze komponenty Swarovski Crystallized TM. Další variantou je pak šperkařská firma, která používá komponenty od jiné společnosti než Swarovski.

Originální šperky od firmy Swarovski poznáte podle vyražené labutě - loga firmy Swarovski. Takové šperky zakoupíte pouze ve firemních prodejnách, čemuž odpovídá i jejich cena. 
Pokud chcete krásné a kvalitní křištálové šperky se Swarovski krystaly a nechcete za ně platit vysokou částku, je tady další možnost.
Klenotnické firmy, které mají certifikát od společnosti Swarovski rovněž vyrábějí šperky, které obsahují originální Swarovski komponenty, ale jsou za podstatně nižší ceny než originální Swarovski šperky. 

Pro laika je těžké poznat, zda se jedná o originální Swarovski krystaly, a proto každá firma, která má smlouvu se společností Swarovski, dává ke svým výrobkům certifikát s hologramem dokazující pravost krystalů. Při nákupu šperků se Swarovski elements a je jedno zda v kamenné prodejně nebo na internetu, žádejte tedy od prodejce certifikát dokazující pravost komponentů.

Možná Vás bude zajímat i historie firmy Swarovski a něco o výrobě a použité povrchové úpravě krystalů Swarovski, která jim zajišťuje mimořádný lesk. Jistě není bez zajímavosti, že výroba křištálů (šatonů) se vyvinula z výroby olověných ověsů křištálových lustrů, která má v Čechách velkou tradici.
 

                 

97%
zákazníků nás doporučuje na základě recenzí portálu Heureka.cz
 • Vyborna komunikace a perfektni zpetna vazba. Rychlost dodani. Spolehlivost. Prijatelna cena. Krasne baleni.
  Ověřený zákazník
  23.03.2023
 • Byla jsem velmi spokojená.
  Ověřený zákazník
  21.03.2023
 • Velký vyber nádherných šperků!!!
  Šperky za výbornou cenu.

  Moc prima obchod, krasne šperky za dobre ceny a hlavně rychlé dodání. Velká spokojenost!!! Doporučuji!
  Ověřený zákazník
  20.03.2023

Kup teď

Inspirace pro Vás

EvolutionGroup.cz spokojení zákazníci

Sledujte nás